Over ons
Klanten
Team
Contact

Recent opgeleverd

Blauwen Bock
blauwenbock.nl

Meer werk

Over ons

2nd Chapter ontwikkelt Websites, Webshops en Content Management Systemen op maat voor bedrijven over de hele wereld. Ons team bestaat uit web ontwikkelaars, content creators en SEO specialisten.

We zijn creatief, vernieuwend en gedreven.
Dit zijn wij.

2nd Chapter BV | Op Instagram

Klanten

Wij ontwerpen en bouwen websites voor bedrijven uit diverse branches.
We laten je graag een aantal projecten zien!

Brunotti Beachcamp

Brunotti Beachcamp brunottibeachcamp.nl

Café In Den Blauwen Bock

In Den Blauwen Bock blauwenbock.nl

Monday is a basic bitch

Monday is a basic bitch mondayisabasicbitch.com

Alfredo Gonzales

Alfredo Gonzales alfredogonzales.com

Beach & Bandits

Beach & Bandits beachandbandits.com

Licht & Accessoires

Licht & Accessoires lichtenaccessoires.nl

Mystic Boarding

Mystic Boarding mysticboarding.com

Dirks Vishandel

Dirks Vishandel dirksvishandel.nl

Vredeskerk Katwijk

Vredeskerk Katwijk vredeskerkkatwijk.nl

Street Style BV  |  Hoven & de Mooij  |  MBrands International  |  Meerzorg  |  Kresoft NV  |  Brunotti
 |  Van der Deijl Roses  |  Apparterra  |  Metz Woninginrichting  |  Wincap Fund

Kom in contact

Je wilt weten wat wij voor jou kunnen betekenen?
Bel 071-4072027, gebruik het formulier of start het gesprek.

Team

Dennis Guijt | 0651686861

Dennis Guijt
CEO | Web Designer

Cornelis de Jager

Cornelis de Jager
Back-end Developer

Bart de Vreugd

Bart de Vreugd
SEO Specialist

Eline Prins

Eline Prins
SEO Specialist

Corne Houwaard

Corné Houwaard
Film & Fotografie

Hans Schaap

Hans Schaap
Grafisch Design